Product successfully added to your shopping cart
Quantity
Total
There are 0 items in your cart. There is 1 item in your cart.
Total products
Total shipping  To be determined
Total
Continue shopping Proceed to checkout

Patríte k milovníčkam klasickej elegancie ?

Patríte k milovníčkam klasickej elegancie ?

Máte v šatníku klasické “malé čierne”? 

Hovorí sa že ak nevieš čo si obliecť siahni po Little Black Dress a nič nepokazíš. Čierna farba je v dnešnej dobe veľmi trendy. Smutná, fádna, elegantná a stále najviac obľúbená. Každá má vo svojom šatníku čierne kúsky a rada si ich obliekla v kombinácii s inými farbami.
 
Malé čierne šaty nie sú len taký obyčajný kus oblečenia. Sú stelesnením klasickosti a elegancie. Keď v roku 1926 navrhla Coco Chanel jednoduché čierne šaty, bol to veľký úspech. Dala ženám jednoduché univerzálne elegantné šaty, využitelné na všetky spoločenské udalosti, v ktorých budú vždy dobre vyzerať.
  
  
  
A o čom vám píšem? O tých malých čiernych, ktoré by každá žena mala vlastniť. Ano jednoducho čierne koktejlky by mala mať v šatníku každá žena. Ja ich mám viacero a nedám na ne dopustiť. Neviem si predstaviť čo môže byť viac nadčasové ako tento kúsok! Hovorí sa, že neexistuje spoločenská udalosť,  kde by ste ich nemohli nosiť.  V minulosti ich nosili iba vdovy a obliekali sa na smútočné ceremonie. Až Coco Chanel im vdýchla život v podobe akú poznáme dnes. Časopis Vogue ich pomenoval Fordom od Chanel. Podľa Fordovho auta modelu - T, ktory ból rovnako symbolom
praktickosti, dostupnosti a krásy. Rokmi sa prispôsobovali času, strih malých čiernych sa menil s dobou. To je aj jeden z dôvodov, prečo sadnú naozaj každej žene. 
 
Dnes ich nájdete v rôznych dĺžkach (mini až midi) a tiež strihoch (púzdrové,  áčkové, ako presýpacie hodiny - v páse úzke so širokou midi sukňou, peplum atď. ) Použité materiály - všetky, v koženej, bavlnenej, šifónovej verzii. Všetky majú len jedného spoločného menovateľa a tym je farba.  Čierna farba je Magická. Zakryje to čo nechcete, aby bolo vidno a ukáže to, čo zasa chcete aby na Vás ľudia obdivovali. Stačí si len zvoliť správny strih a materiál.
 
Doplnky k nim nemajú žiadne obmedzenia - všetko je dovolené. Pre každú dámu,  ktorá chce vyniknúť. Či už na rande, firemný večierok alebo iné špeciálne príležitosti si vyberiete najlepšie čierne šaty od Darissa Collection. Pretože najväčší výber malých čiernych nájdete práve tam. Takže ak ešte nemáte tie svoje malé čierne? Príďte si k nám vybrať.  Všetky modely sú dostupné v našom obchode a tiež na eshope.

3 Comments

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code